Milarte na Targach Biżuterii Amberif

Posted on

tagi_amberif

 

Targi Amberif za nami, był to czas inspiracji, obserwacji i ciekawych

spotkań?  dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i słowa uznania ???serdecznie pragnę podziękować Ani Stachowskiej za wsparcie, motywację i obecność ?dzięki Anula?i kochana działamy!
Już wkrótce nowości moi mili – pozdrawiamy ?

Wywiad z Miłosławą Skoczek-Śliwińską w Businesswoman Life

Posted on

glowkaMilarte to mój czas dojrzewania, nauki, obserwacji, czas dialogu ze sobą. To moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość .Nie patrzyłabym w kontekście przygody, czy określonego czasu, a raczej efektu mojej dotychczasowej drogi artystycznej. Jednak gdybym miała spojrzeć na początki zainteresowania tworzeniem to myślę, że to czasy dzieciństwa, pierwsze koraliki, kulki z gliny, zabawa różnymi dostępnymi materiałami.

 

W naszym domu rodzinnym glina, gips, farby olejne były stałym elementem pejzażu domowego – mój Tata, również był artystą- rzeźbiarzem.

 

 

Podglądałam ten świat sztuki, kreacji na codzień i dzięki tej bliskości miałam możliwość dotknąć, spróbować tej magicznej strawy jaką jest sztuka. Mój dom rodzinny to miejsce gdzie zaczęła się kształtować moja wrażliwość artystyczna. Czytaj dalej

 

girls

 

Filigrany, talizmany, mandale-rozety i nieśmiertelniki – wywiad Miłosławy w Zwykłym Życiu

Posted on Leave a comment

KażdyMilarte01 projekt wychodzący spod rąk Pani Miły jest wynikiem zebranych przez nią wrażeń, obserwacji i refleksji nad codziennością. – Nieważne czy akurat robię rosół, czy piję kawę w kawiarni – jest myśl – a ja ją łapię, mówi. W świecie przedmiotów od Milarte każdy może odnaleźć cząstkę siebie i emocje: miłość, tęsknotę, nadzieję, wiarę.

 

Te niewielkie przedmioty, te filigrany to talizmany, mandale-rozety i nieśmiertelniki, z którymi można się identyfikować. Zatopione w metalu słowo może nieść otuchę i nadzieję, może być świadectwem miłych wspomnień, inspiracją do działania.

Czytaj dalej w Zwykłym Życiu 🙂

Milarte05